[02/21/2018 08:52:20 ق.ظ] [۱۳۹۶ چهارشنبه ۲ اسفند] [عضويت در پورتال] [ورود مديران]
Skip Navigation Links

 
·       به استناد بند اول صورتجلسه شماره 245 مورخه 11/7/1389 شورای پژوهش دانشکده بهداشت در خصوص جلسه دفاع از پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی بر اساس آیین نامه، با تشکیل و حضور حداقل اعضاء لازم در جلسه دفاع( استاد یا اساتید راهنما، اساتید داور و نماینده معاونت آموزش و پژوهش)، نمره نهایی پایان نامه دانشجو براساس میانگین نمرات اعضاء حاضر در جلسه محاسبه خواهد شد و در صورت غیبت اساتید مشاور، 50 درصد حق الزحمه انان پرداخت نخواهد شد.
·       به استناد بند سوم صورتجلسه شماره 246 مورخه 9/8/1389 شورای پژوهش دانشکده بهداشت از این پس بایستی عناوین و شناسنامه پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی قبل از ارسال به پژوهش جهت سیر مراحل اداری، در گروه مربوطه مطرح و سپس صورتجلسه گروه به همراه فرم های مربوطه طی نامه رسمی مدیر گروه مربوطه به پژوهش ارسال گردد.
·        به استناد بند الف صورتجلسه شماره362 مورخه 16/8/89 شورای پژوهش دانشگاه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت دفاع از پایان نامه بایستی کارگاههای اخلاق در پژوهش، SPSS، Plagiarism و Scientific Writing را طی نمایند و گواهی ارائه نمایند. به استناد بند مذکور این مصوبه برای دانشجویانی اجرا می گردد که حداقل یکسال تا پایان تحصیلاتشان باقی مانده باشد.
·        جلسه شماره 248 شورای پژوهش دانشکده بهداشت در تاریخ یکشنبه 12/10/1389 برگزار گردید که طی جلسه دو شناسنامه پایان نامه مربوط به دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت و درمان و دو عنوان پایان نامه مربوط به دانشجویان بهداشت نظامی تصویب گردید.
 

·       جلسه شماره 252 شورای پژوهش دانشکده در  تاریخ 18/2/90 برگزار گردید اهم مصوبات جلسه بدین شرح بود:

الف) به منظور تسریع و تسهیل در تصویب عناوین و شناسنامه های طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی، کمیته تخصصی متشکل از اعضاء گروه ها و اساتید مدعو از سایر گروه های آموزشی از دانشکده یا سایر دانشکده ها تشکیل گردد تا قبل از ارسال شناسنامه به داوران و تصویب در شورای پژوهش دانشکده موضوعات از نظر علمی در جلسه مذکور بررسی و صورتجلسه گروه منضم به نظر اعضاء کمیته تخصصی به معاونت آموزش و پژوهش ارسال گردد.

ب) برای تصویب عناوین پایان نامه های دانشجویان در کمیته تخصصی گروه مربوطه، دانشجویان حداقل 15 مقاله روزآمد و مرتبط با موضوع پیشنهادی را ضمیمه نمایند که لازم است حداقل 50 درصد این مقالات خارجی باشد و ترجمه خلاصه مقالات ضمیمه شده توسط دانشجو در یک فایل مجزا بایستی تحویل گروه، کمیته تخصصی و شورای پژوهش دانشکده گردد. لازم است در صورت عدم پذیرش موضوع پیشنهادی توسط دانشجو در کمیته تخصصی گروه، حداقل دو عنوان جایگزین به دانشجو پیشنهاد گردد.

ج) به منظور ارتقاء کیفیت پایان نامه ها و تسریع در امور دانشجویان تحصیلات تکمیلی، دانشجو از زمان تصویب موضوع تا برگزاری جلسه دفاع نهائی، حداقل دو مرتبه و به صورت هر سه ماه یک بار گزارش پیشرفت کار خود را به صورت سخنرانی در گروه مربوطه و در حضور استاد راهنما، مشاوران ، مدیر و اعضاء گروه مربوطه ارائه نماید. لازم است این گزارش به صورت مکتوب تحویل پژوهش گردد. بدیهی است ارسال گزارش پیشرفت کار در نمره ارزشیابی گردش کار پایان نامه تاثیر خواهد داشت.

د) به منظور ارتقاء کیفیت پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کسب تجربه برای دانشجویانی که در آینده اقدام به انتخاب موضوع پایان نامه خواهند کرد، کلیه دانشجویان، مدیر و اعضاء گروه های آموزشی ارائه دهنده پایان نامه در جلسات دفاع حضور فعال داشته باشند.   

ذ) به منظور تسریع در اجرای جلسات دفاع نهائی پایان نامه های دانشجویان، قبل از دفاع نهائی یک جلسه پیش دفاع محرمانه با حضور اساتید راهنما، مشاوران، داوران و نماینده پژوهش دانشگاه تشکیل گردد.

Skip Navigation Links
رياست
گروه هاي آموزشيExpand <a href='?ObjId=194&PageId=403'>گروه هاي آموزشي</a>
معاونت هاExpand <a href='?ObjId=194&PageId=404'>معاونت ها</a>
اعضاي هيئت علمي
حوزه پژوهشExpand <a href='?ObjId=194&PageId=406'>حوزه پژوهش</a>
کتابخانه و سایت Expand <a href='?ObjId=194&PageId=624'>کتابخانه و سایت </a>
فصل نامه علمی آموزشی دانشکده بهداشتExpand <a href='?ObjId=194&PageId=1093'>فصل نامه علمی آموزشی دانشکده بهداشت</a>
مجله راهبردهاي آموزشي
امور سمینارها
تماس با ما
اعتبار بخشی موسسه ایExpand <a href='?ObjId=194&PageId=3313'>اعتبار بخشی موسسه ای</a>
مدیریت امور هیات علمی
گالری
دفتر توسعه آموزش Expand <a href='?ObjId=194&PageId=835'>دفتر توسعه آموزش </a>
اهداف و رسالت


تابلو اعلانات
آرشيو...

تعداد بازديد
تعدادبازديد 195968

لينکهاي مرتبط

مجلات علمي پژوهشي

مهمترین اخبار
آرشيو...

مقالات
Conceptual Models of Social Determ... Conceptual Models of Social Determinants of Health ارسال کننده:
دانشکده بهداشت
بازديد: 2494   1396/03/27
معرفی شبکه تحقیقات بهداشت محیط کشور معرفی شبکه تحقیقات بهداشت محیط کشور ارسال کننده:
دانشکده بهداشت
بازديد: 7026   1395/07/19
بررسی مدیریت نگهداشت تجهیزات پزشکی... بررسی مدیریت نگهداشت تجهیزات پزشکی در بیمارستان های ناجا ارسال کننده:
دانشکده بهداشت
بازديد: 4036   1394/03/19
بررسی ارتباط ابعاد عدالت سازمانی ب... بررسی ارتباط ابعاد عدالت سازمانی با ابعاد پاسخگویی در بیمارستان های منتخب نیروهای مسلح ارسال کننده:
دانشکده بهداشت
بازديد: 3649   1394/03/11
بررسی رابطة خدا و جهان هستی از دید... بررسی رابطة خدا و جهان هستی از دیدگاه قرآن و نقش آن در ارتقای اخلاق زیست محیطی ارسال کننده:
دانشکده بهداشت
بازديد: 3999   1393/05/19
روزه داری وسلامت روزه داری وسلامت ارسال کننده:
دانشکده بهداشت
بازديد: 2800   1393/04/11
آرشيو...


درباره ما | صفحه اصلی | گالري عکس | پرسش و پاسخ | تماس با ما|اخبار |نقشه سايت
© 2008 All rights Reserved. WWW.BMSU.Ac.Ir