[Part_Header]

1400/2/19 یکشنبه
هدف از این ثبت نام دعوت از شما برای شرکت در مطالعه "فاز یک واکسن نوترکیب کووید-19 " است که ایمنی و ایمنی زایی واکسن پروتئین نوترکیب بیماری کرونا که توسط دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) تولید شده است، می باشد.
بیش از یک سال است که بیماری کرونا در سراسر جهان گسترش یافته و به یک بیماری همه گیر جهانی تبدیل شده است. این بیماری در گروه بیماری های عفونی قرار دارد بنابراین تولید یک واکسن ایمن و موثر برای مقابله با بیماری همه گیر کووید-19 بسیار مهم است.
واکسن نوترکیب استفاده شده در این مطالعه توسط  دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) تولید شده است و در مطالعات پیش بالینی و حیوانی آزمایش شده و نتایج امیدوار کننده ای را نشان داده است. واکسن های نوترکیب برای سایر عفونت ها یا بیماری ها مانند بیماری هپاتیت بی نیز استفاده می شود. این واکسن تحقیقاتی توسط  سازمان غذا و داروی  ایران و کمیته ملی اخلاق در پژوهش برای انجام پژوهش روی انسان تأیید شده است.
با توجه به اطلاعات فوق اگر علاقه مند به شرکت در مطالعه به عنوان داوطلب هستید و با رضایت کامل و به صورت آگاهانه قصد شرکت در مطالعه را دارید ادامه ثبت نام را تکمیل فرمائید.
مجوز سازمان غذا و دارو(CTA)
مجوز کمیته اخلاق
تائیدیه ثبت کارآزمایی بالینی(IRCT)

 

* نام
* نام خانوادگی
* نام پدر
* کد ملی نمونه کد ملی معتبر 0084681810
* تاریخ تولد
* جنسیت
* قد (سانتیمتر)
* وزن (کیلوگرم)
* تلفن(به همراه کد بدون فاصله) نمونه شماره تلفن 02187559797
* تلفن اول همراه داوطلب نمونه تلفن همراه 09132649405
* تلفن همراه آشنا-نزدیکان اول نمونه تلفن همراه 09132649405
* استان تهران
* شهرستان تهران