بیمارستان نجمیه

28آبانپیام تبریک رئیس بیمارستان نجمیه به مناسبت روز پرستار
  • 262
  • .
  • .

خلاصه متن : به گزارش روابط عمومی بیمارستان نجمیه؛ دکتر سید غلامرضا موسوی رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نجمیه میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به جامعه پرستاران تبریک گفت.

متن پیام دکتر موسوی بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم  
پرستاری تلاشی بی دریغ برای ارتقای سلامت کشور است و پرستار فرشته مهربانی آسمان در روی زمین است.
پرستاران رسالت مهم خدمات‌رسانی به مردم را بر عهده دارند که با سختی و مشکلات فراوانی همراه است و تنها با عشق و ایمان می توان آن را تحمل کرد.
 رسالت ایمانی، دینی و اسلامی پرستاران ازسایر ابعاد مهمتر است و این عزیزان باید در هر جایگاهی که قرار دارند نقش ایمانی، دینی و اسلامی خود را به خوبی ایفا نمایند. شغل پرستاری یک عبادت است، عبادتی که در تراز عبادت‌های درجه اول است، این فرمایش پیامبر گرامی اسلام است که می‌فرماید: هر کس یک شبانه روز بیماری را پرستاری نماید خداوند او را با ابراهیم خلیل محشور می‌نماید.
ضمن تبریک این روز به ایثارگرانی که لباس سفید رزمشان از عطر محبت بانوی اسلام حضرت زینب کبری(س) عطرآگین شده و آماده خدمت برای زنده نگه داشتن روح و جسم بیماران است،  از درگاه ایزد منان برای شما پرستاران و خانواده گرامیتان آرزوی سلامتی و سعادت دارم و از صمیم قلب روز پرستار را خدمت شما به ویژه پرستاران بیمارستان فوق تخصصی نجمیه که دلسوزانه مشغول خدمت رسانی هستند را تبریک عرض می نمایم.

دکتر سید غلامرضا موسوی
رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نجمیه
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیــو

ساختار و مراکز

لینک های مرتبط

مجلات دانشگاه

.کلیه حقــوق این وبسایت بــرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله محفوظ می باشد